Διάλεξη κ. Παναγιώτη Ζαφειράκη με θέμα "Η Τοπογραφία Κερατοειδούς"

Την Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2012 δόθηκε διάλεξη στην βιβλιοθήκη του Athens Eye Hospital με ομιλητή τον κο Παναγιώτη Ζαφειράκη και θέμα "Η Τοπογραφία Κερατοειδούς". Η διάλεξη έγινε στα πλαίσια του κύκλου πρακτικών μαθημάτων και διαλέξεων για το 2012 και τα οποία διεξάγονται κάθε δεύτερη Τετάρτη βράδυ στις 8.30 στις εγκαταστάσεις του νοσοκομείου.

Η διάλεξη έγινε στα πλαίσια του κύκλου πρακτικών μαθημάτων και διαλέξεων για το 2012 και τα οποία διεξάγονται κάθε δεύτερη Τετάρτη βράδι στις 8.30 στις εγκαταστάσεις του νοσοκομείου.

Την διάλεξη παρακολούθησαν περίπου 100 ιατροί και ανάμεσά τους πλήθος ειδικευομένων ιατρών.